MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 10458327
nr 1045 8327
Karmstolar
Ett par, rokokostil, 1900-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 juli 2016
kl 20:54:59
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)